‘TANRI’NIN ÖPÜCÜĞÜ’ İLGİ GÖRÜYOR

1798 0

Yazdığı Tanrı’nın Öpücüğü isimli kitabı ile okurların beğenisi kazanan Balıkesirli yazar Nuray Deri, 6. Merzifon Kitap Fuarı’nda düzenlenen imza etkinliklerinde, kitapseverlerle buluştu.

Balıkesirli genç yazar Nuray Deri, 6. Merzifon Kitap fuarında Siyah Beyaz Yayın evinin stadında ilk olarak 8 ay önce kitapseverlerle buluşturduğu “Tanrı’nın Öpücüğü” adlı romanının okuyucuları ile bir araya gelerek Kitaplarını imzaladı.  “Kitap herkesi buluşturur” sloganıyla açılan kitap fuarı, 7 Mayıs tarihine kadar kitapseverleri ağırlamaya devam edecek.

“KİTAPSEVERLERLE BULUŞMAK HUZUR VERİYOR”

6. Merzifon Kitap fuarında olmaktan gurur duyduğunu ve okurlarına yakın bir süre zarfı içerisinde sürpriz yapacağını söyleyen Yazar Nuray Deri, kitabıyla ilgili merak edilenleri gazetemiz okurlarıyla paylaştı. Yazar Deri, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Merzifon Belediyesi tarafından düzenlenen kitap fuarında olmanın gerçekten gururunu yaşıyorum. Burada Tanrı’nın Öpücüğü adlı romanıma gerçekten çok yoğun ilgi var. Stantlarımız bir an olsun boş kalmıyor. Kitap sevgisi ve kitapseverlerle bir arada olmak insana huzur veriyor. Burada ki fuar kitapseverleri, kitap yazarlarını, kitap okuyanları, kitabı hayatının merkezine alanları buluşturan çok güzel bir fuar. Kitaplarıma ilgi gösteren okuyucularıma sonsuz teşekkürler ediyorum” ifadelerine yer verdi.

NURAY DERİ KİMDİR?

Nuray Deri, Balıkesir’de doğdu. Balıkesir Üniversitesi Turizm ve Otelcilik ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümlerinden mezun olup, Selçuk Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Tanıtım alanında Yüksek Lisans yaptı. Kamu kurumunda Uzman memur olarak çalışıyor olsa da, ötelediğini düşündüğü yazma eylemi, aslında gizlice ona hep eşlik etti. Okumayı kendisi için çok sevdi, yazmayı ise başkaları için, kendi adıyla yazmaya başlamaya, ailesine olan zaafı etken oldu, 2019 yılında Hematolojik Nadir Hastalıklar Derneği’nin öykü yarışması ilgisini çekti. Annesinin de kan hastalıkları bölümü hastası olması sebebiyle duyuruya kayıtsız kalamadı ve resmi bir yarışmaya gönderdiği ilk ve tek öyküsü olan “Deli Sefa” başarılı bulunarak, “Hayata Tutunma Öyküleri 2020” kitabında yayımlandı. Yazar Deri ayrıca, Aile bağları, Sehitler, mağdur kadınlar, yehimhane çocukları ve vatan sevgisi gibi konulara da kaleminde her zaman yer veriyor…

HABER KAYNAĞI: https://www.marmarabolge.com/tanrinin-opucugu-ilgi-goruyor

Son Yazılarım